Kompaktowa suszarka do butelek i nie tylko :-)

Kolejny niewielki gadżet przydatny matkom karmiącym butlą, odciągającym pokarm i rozszerzającym dietę swoich maluchów 😉 I do tego estetyczny 😉 Suszarka na akcesoria do karmienia od B. box 🙂

Jest to bardzo zmyślny i kompaktowy stojak na wszelkie drobiazgi związane z karmieniem malucha 🙂 Wszystko, co umyjecie – butelki, kubeczki, łyżeczki, elementy laktatora itd. – schnie sobie higienicznie na czystej powierzchni przeznaczonej tylko i wyłącznie do tego celu.

A można na niej wysuszyć jednocześnie aż 6 butelek lub kubków oraz inne akcesoria. 

I co również ważne – zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Super zaletą jest też to, że suszarkę możecie w zasadzie złożyć na płasko, jest bardzo lekka i zamykana na zatrzask. Świetnie sprawdzi się zatem nie tylko w domu, ale i np. podczas wyjazdów, kiedy liczą się każdy centymetr i każdy gram 😉 Łatwo spakować ją do plecaka, walizki, torby na pieluchy. Wymiary złożonej suszarki: 23,5 × 19,3 cm, a rozłożonej: 36,5 × 23,5 × 14 cm.

Stojak łatwo utrzymać w czystości (“pałąki”można wyjąć) i można go myć w zmywarce.

Oprócz bycia praktyczną, suszarka jest zwyczajnie ładna i stylowa, świetnie prezentuje się w kuchni, stanowiąc jej niewielka ozdobę 😉 Dostępna jest w 4 wariantach kolorystycznych: zielonym, fioletowym, różowym i posiadanym przez nas niebieskim.

Stojak jest wykonany z polipropylenu (PP), bez BPA, ftalanów i PVC.

Gadżet, który na pewno nie jest niezbędny, ale który warto mieć 🙂

Jeśli podobał ci się ten wpis skomentuj go, zalajkuj na fanpejdżu, udostępnij dalej lub polub mnie na FB 🙂 Dziękuję, poczuję się doceniona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *