Miejsce przyjazne rodzicom z (nawet bardzo) małymi dziećmi #18 Chubi Boom, Wrocław

Nasze odkrycie w trakcie naszej ostatniej wizyty we Wrocławiu 🙂 Jest to najmłodsza sala zabaw we Wrocławiu, której w zeszłym roku nie było nam dane odwiedzić, ponieważ… jeszcze nie istniała 🙂 A ponieważ nie chciało nam się tym razem jechać przez całego miasto do Loopy’s World, postanowiliśmy poszukać czegoś innego i wybór padł właśnie na Chubi Boom 😉

Przy wejściu znajduje się szatnia z szafkami zamykanymi na kluczyk. Całodniowy wstęp od poniedziałku do piątku kosztuje 40 zł, w weekendy 50 zł, opiekunowie wchodzą za darmo. Salę wyróżnia oryginalny design i zaskakująco przytulne, mimo sporej powierzchni (3000 m2), wnętrze.

W środku znajdziemy niewielką strefę automatów do gry (dodatkowo płatne), sporą strefę trampolin z basenem pełnym piankowych kostek, dwa raczej niewielkie, kilkupoziomowe labirynty ze zjeżdżalniami, pokoje urodzinowe w liczbie 7 oraz restaurację.

Co więcej – i to na duży plus – mogą się tu bawić nawet najmłodsze dzieci, dla których wydzielono specjalną, bardzo dużą strefę. Nie ma co, robi ona wrażenie 🙂 Tworzy ją znajdująca się na środku sali drewniana konstrukcja ze zjeżdżalniami, otoczona zielonymi pagórki pokrytymi sztuczną trawą z wydrążonymi tunelami (świetny pomysł, naprawdę 🙂 ). Do dyspozycji dzieci są tu także m.in. baseny z kulkami, mała trampolina, wygodne worki sako (przydatne również dla rodziców 😉 ), namiot tipi, drewniane mini pokoiki ze stolikami i krzesełkami, pchacze, samochody i inne zabawki.

Młody najwięcej czasu spędził w strefie malucha, na trampolinach i zaliczył rejs łódeczką 🙂

Na terenie sali zabaw znajduje się duża restauracja z własną kuchnią, z nieco niewykorzystanym potencjale. Przede wszystkim dominuje kuchnia dla rodziców, brakuje natomiast typowo dziecięcych dań – zup, makaronów, pulpetów, placuszki, naleśniki, makaron z sosem, świeże owoce czy jogurty i koktajle owocowe. Niewątpliwie jest tu spory potencjał i miejsce do zmian. Natomiast samo centrum rozrywki jest jedną z ciekawszych atrakcji dla dzieci we Wrocławiu.

Basen z mini łódkami (dodatkowo płatne).

Jeśli podobał ci się ten wpis skomentuj go, zalajkuj na fanpejdżu, udostępnij dalej lub polub mnie na FB 🙂 Dziękuję, poczuję się doceniona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.